Лучшие рецепты

Корпоративные подарки на новый год
Новый Год… Самый чудесный и замечательный праздник, который вы просто обязательно должны провести вместе с семьей или друзьями. Наверное, сложно найти тех, кто бы этот праздник не отмечал. Работа в этом

Аренда и заказ транспорта на 50 мест для корпоративов в Москве
Компания «Автобус1» предлагает транспорт для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

C.C. Catch - официальный сайт концертного агента. Заказать выступление C.C. Catch (Си.Си. Кэтч) на праздник, свадьбу, корпоратив в ProConcert.
Добро пожаловать на страницу удивительной женщины и потрясающей певицы. О жизни и творчестве певицы C. C. Catch не знают разве что дикие племена в зарослях Амазонки! Эта шикарная леди, потрясающая

КОРПОРАТИВ
Как сохранить лицо, должность и репутацию Наступает самое безумное и беспощадное время года — время Новогодних корпоративов. Как и любое время, оно не щадит никого. Но есть несколько правил 

Как выбрать кейтеринговую компанию и не испортить корпоратив
Если время от времени вы организовываете мероприятия (работаете от event-агентства или компании-заказчика), то вам приходится обращаться к услугам кейтеринговых компаний. Основоположник кейтеринга

Организация и проведение корпоративных праздников
Обычно при словах корпоратив, свадьба, день рождения, в голову приходит нечто сухо спланированное, может даже и веселое, но совершенно обычное мероприятие. Праздники давно перестали быть запоминающимися 

Заказать артиста Камеди Клаб на праздник, пригласить актеров Comedy Club, стоимость выступления
Одно из наших эксклюзивных предложений – это уникальная возможность пригласить comedy club на ваше мероприятие. Известные, они с оригинальным чувством юмора и высоким профессионализмом не оставят

Артисты на корпоратив, которые продемонстрируют качественное шоу. Как и где найти походящих
Детские и семейные мероприятия, фестивали и корпоративы сегодня не мыслимы без шоу-программы, поставленной и выполненной на высшем уровне.  Профессиональные артисты на праздник – те единственные, кому

Корпоратив — это мощный HR-инструмент, а не просто праздник
Многие руководители компаний уверены, что новогодний корпоратив — это бесполезная трата времени и денег. Как же превратить это действо в эффективный и приятный способ решения бизнес-задач? «Закрытие

Заказать музыкантов на корпоративКавер группа White Project
Кавер группа White Project предлагает услугу живая музыка на корпоратив! В Москве выбор живой музыки на корпоратив  неприлично велик — мы предлагаем эксклюзивный, конкурентоспособный и очень качественный

Si të organizoni partinë e duhur Bachelorette

  1. Opsioni 1
  2. Opsioni 2
  3. Opsioni 3
  4. Opsioni 4
  5. Opsioni 5

Tradita për të mbajtur një parti bachelorette para dasmës filloi në kohët e lashta. Vërtetë, nëse para se nusja të mendohej të vajtonte ndarjen me jetën e saj të fjetur, tani vajzat po argëtojnë partitë - zakonet moderne nuk e kthejnë jetën e martuar në një seri jetës së përditshme të mërzitshme dhe monotone.

Burimi i fotos: bezgrusti.ru

Organizimi i një partie tradicionale duhet të trajtohet nga dëshmitari ose nusja . Së pari, është më mirë të organizoni një parti bachelorette disa ditë para dasmës në mënyrë që të keni kohë për të fjetur dhe për t'u shëruar. Së dyti, ju duhet të vendosni se ku dhe si do të mbahet partia.

Si të organizoni partinë e duhur Bachelorette? Sekreti është i thjeshtë: mos u përpini të habitni miqtë tuaj me origjinalitet të madh, të kujdeseni për atë që ju pëlqen vërtet! Skenari mund të jetë i ndryshëm. prandaj Relax Përgatitur në të njëjtën kohë disa opsione për të varur:

Opsioni 1

Ideja më e thjeshtë, por jo më pak interesante për një parti bachelorette është të takohet me të dashurat në një kafene apo restorant . Programi i argëtimit automatikisht përfshin shikimin e fotografive të vjetra dhe bisedat femra nën kokteje alkoolike . Kërkojini secilës vajzë të ftuar që të sjellë së bashku një gjë që lidhet me nusen - për shembull, një dhuratë nga një valentine e shkollës ose bileta të vjetra të shpëtuara nga koha e fushatës tuaj të përbashkët në një koncert të grupit tuaj të preferuar. Pas fraksionit të dridhur "A ju kujtohet, ne një herë ..." të dashurën nga ana tjetër duhet të tregojë për gjërat e sjellura. Ju do të shihni, kujtimet e momenteve të këndshme janë gjithmonë shumë prekëse dhe të papritura.

Burim Foto: fotogenes.ru

Opsioni 2

Partia Bachelorette para dasmës mund të organizohet në stilin pajama . Visheni me të dashurat në pizhame komode, lani flokët në ruku të mëdha të flokëve të kuq dhe merrni me vete arin tuaj të preferuar. Ky kod i veshjes do t'ju lejojë të gjithëve të ndiheni më të relaksuar. Plani i mbrëmjes duhet domosdoshmërisht të përfshijë vallëzimin në shtrat me muzikën tuaj të preferuar, një betejë jastëku dhe shikuar melodramat e shpirtit . Mos harroni të aksioneve në llojin e alkoolit të nxehtë të verës mulled. Mbaj një garë për njohjen e justifikimeve dhe justifikimeve të zakonshme mashkullore. Vajza që thërret (ose shkruan) numrin më të madh merr një diplomë nga përkthyesi i nderuar i gjuhës mashkullore.

Opsioni 3

Shembulli i përsosur se si ju mund të kombinoni biznesin me kënaqësi: shkoni në kompaninë e ngjitjes sallon bukurie . Një parti e tillë bachelorette para dasmës do t'ju lejojë të rregulloni veten në prag të një ngjarjeje të rëndësishme dhe procedurat për kujdesin e fytyrës, trupit dhe flokëve do t'ju çlodhin dhe do t'ju sjellin në biseda shpirtërore. Ide e mirë për partia Bachelorette në sallon bukurie - të urdhërojë një klasë master nga një artist kozmetikë ose stilist.

Opsioni 4

Nëse financat dhe koha lejojnë, mund të shkoni jashtë vendit me të dashurin tuaj për disa ditë ose një javë të tërë. Destinacionet më të zakonshme për një parti bachelorette para dasmës konsiderohet të jenë vende pa viza dhe kryeqytetet evropiane, pjesa tjetër e të cilave mund të kombinohen me pazaret emocionuese. Në mënyrë tipike, ky skenar është i përshtatshëm për vajzat që vendosin të organizojnë një festë martese dhe feste jashtë vendit.

Burimi i fotos: herblog.blox.ua

Opsioni 5

Për dashamirët e aktiviteteve në natyrë dhe trillime, variant ekstrem është i përshtatshëm - kërcim parash, makina kabllor ose të paktën amusement park . Natyrisht, gjatë pushimeve aktive nuk ka gjasa të thashethehesh ose të mbash gara tradicionale të partisë, por kujtimet e gjalla janë sigurisht të sigurta. Pas një ekstremi mund të ftoni të dashurin për të arritur në institucionin tuaj të preferuar.

Burimi Foto: ledinn.ru

Këshillë: Sigurohuni që të porositni një fotograf dhe të organizoni një seancë fotografike tematike - do të jetë interesante si për nusen dhe për të dashurat, dhe ju do të keni fotografi të kualitetit të lartë si kujtim të kësaj mbrëmjeje!

Dhe mos harroni se partia më e mirë është ajo ku fokusi është në nusen, ajo duhet të jetë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë mbrëmjes.

Relax . com . ua uroj një qëndrim të këndshëm!

Author: Inna Jerj

[Kritika]Si të organizoni partinë e duhur Bachelorette?